категорії: блоґ-запис

Богодухівська нафтобаза: нема директора – нема й провокацій

теґи: богодухів. громадське телебачення, корупція, сепаратизм, сотня лева, Харків

Сьогодні харківські активісти разом з представниками ЗМІ знову приїздили з мирною акцією до «Богодухівської нафтобази». Минулого разу 2 жовтня акція завершилася насильним затриманням співробітниками міліції учасників акції. Не пояснюючи причини, міліціонери почали мовчки здійснювати арешт активістів та журналістів Громадського телебачення, перешкоджаючи при цьому веденню зйомки  https://www.youtube.com/watch?v=Ky8GgDU_qAk

Судячи з усього, минулого разу Астафьєв дезінформував правоохоронні органи, що після приїзду активістів протягом трьох хвилин з’явився наряд і «запакували» всіх, а потім висвітлили мирний пікет, як напад.

Як і минулого разу, пікетувальники приїздили сьогодні до заводу, щоб зупинити незаконну переробку нафти (блокування в’їзду та виїзду з установи) і також вимагали зустрічі з директором заводу. Ним є Андрій Астафьєв, за нашими джерелами, відомий аферист та шахрай, чий бізнес безпосередньо пов’язаний з підприємцями Луганська та Донецька: частина низькоякісного бензину та солярки поширюється в Харківській області, інша – відправляється на окуповані території, щоб «годувати» армію ворога. Ніякої мови про податки. Також на території заводу знаходиться нафтоперероблюючий пристрій, попередньо відібраний в одного з заводів в місті Варва Чернігівської області. Про це повідомляє замкомандира «Сотні Лева» з позивним Ред: https://youtu.be/ICaJzVINNEQ

За його словами, Астафьєв втерся в довіру до засновників підприємства, ким є ТОВ "ППН-ТРЕЙД", і став довірителем на 10 %. Потім шляхом махінацій з паперами було здійснено рейдерське захоплення установки. У цих схемах були задіяні суддя Денисенко в Арбітражному суді разом з виконслужбою.

«Першого разу вони приїхали разом з Астафьєвим та трьома машинами криворізьких бандитів, дістали з багажу зброю й почали стріляти у повітря, при цьому поряд знаходилася міліція – коментує ситуацію Ред. – Того разу ми їх не пустили, тому що з паперами було не все добре, але через три тижнів він повернувся таким же складом. Нас не було на місці. Протягом доби демонтували пристрій й перевезли його конкретно сюди. Тобто віднята в чесних людей установка знаходиться на цій нафтобазі й переробляє крадений газолін».

Сьогодні зустрітися з Астафьєвим чи працівниками заводу так і не вдалося. Активісти самі викликали співробітників міліції й написали заяву про скоєння злочину.

Біля в’їзду до заводу тепер стоятиме «Громадський патруль», з метою подальшого блокування ввезення краденої сировини на територію установи. Просимо громадськість звернути особливу увагу на цю проблему й пам’ятати, що на нашій війні наживається велика кількість шахраїв, а тому ми маємо докласти максимум зусиль, щоб викорінити цей фактор і, якщо треба, знищити таких спекулянтів. Не заради цього хлопці воюють на передовій і захищають наш з вами спокій.