категорії: блоґ-запис

Незаконне будівництво «Кулиничів» припинено, та чи надовго?

теґи: вибори, кулиничі, маринін, мисик, незаконне будівництво, Харків

Активісти вирішили проконтролювати припинення роботи на забороненому будівництві за адресою вул. Полтавський шлях, 155 і, як виявилося, не даремно.

Ще зранку вони разом з депутатом Мариніним здійснили візит до дільничного, щоб з’ясувати правомірність даної діяльності. Представник міліції пояснив, що документів на будівництво йому не було надано, лише обіцянки, що господар поїхав «вирішувати»J дане питання 0809685711530  А отже, документів немає – немає права на будівництво, будь які роботи мають бути припинені!

За проханням місцевих жителів, які сповістили, що будівництво триває і навіть не припинялося, представники ЦК «Азов» прибули на місце, де робітники працювали над спорудженням чергових «Кулиничів». По їхньому приїзду міліція почала братися за справу по припиненню трудової діяльності в будівлі й таким чином, із запізненням, але виконала свій службовий обов’язок.

Депутатом Мариніним було встановлено й донесено до всіх присутніх, що ніякого дозволу на будівництво немає, на завтрашній сесії це питання теж не розглядатиметься. А отже лише після обрання нової влади в місті воно матиме право на розгляд. Мисику залишається тільки чекати й сподіватися, що очолить місто «хтось із своїх».

Ще один привід для жителів міста зробити правильний вибір і не допустити до влади тих, хто роками обкрадав бюджет Харкова.