категорії: блоґ-запис

Громадський патруль стежить за порядком!

теґи: вибори, громадський патруль, поліція, салтівка, Харків

11 жовтня на вулицях Харкова з’явився громадський патруль. У зв’язку з частими випадками провокацій, громадськість вирішила долучитися до збереження порядку на території 531 мікрорайону.

За сприяння Андрія Шмітька, який допоміг організувати сам процес, зі складу місцевих жителів, шляхом залучення громадських об’єднань, було встановлено щоденне чергування на території.

Патрульні контролюватимуть, щоб у громадських місцях, зокрема на дитмайданчиках, не розпивалися спиртні напої, не вешталися наркозалежні.

Уже сьогодні виникла конфліктна ситуація, в ході якої чоловік у нетверезому стані посеред вулиці почав нецензурно висловлюватися та погрожувати патрульним. Після повторної такої спроби для остаточного врегулювання ситуації, молоді люди викликали представників поліції, разом з якими конфлікт було вичерпано. Відео (18+): https://youtu.be/vNuOWveIQrE

З наближенням виборів ситуація в Харкові стає більш гострою. Збереження порядку є однією з запорук проведення чесних виборів. І хоча всі ми усвідомлюємо, що без вистав та провокацій не обійтися, маємо прикласти якомога більше зусиль, щоб навіть «запеклі» скептики нашого міста, як мінімум, повірили в спроможність свого голосу щось змінити. А громадськість просимо долучатися та підтримати громадську ініціативу з патрулювання вулиць міста.

Разом переможемо!